Panel z grafenem ZNSHINE

Innowacyjna technologia

Zespół badawczo-rozwojowy ZNShine Solar we współpracy z China University of Science and Technology opracował serię modułów słonecznych z powłoką grafenową.

Innowacyjna, samoczyszcząca technologia umożliwiająca zmniejszenie kosztów eksploatacji i konserwacji oraz zwiększenie wydajności wytwarzania energii.

Grafen to najcieńszy, najlżejszy, najbardziej elastyczny, najsilniejszy i najlepiej przewodzący nanomateriał na świecie. Testy wykazały, że grafen ma właściwości hydrofilowe i samoczyszczące które dają ogromne korzyści dla modułów słonecznych.

Więcej energii

Samoczyszczące moduły

Powłoka grafenowa

Duch R&D

Dzięki zaawansowanej technologii zapewniamy klientom większe korzyści
ZNSHINE Solar przywiązuje dużą wagę do rozwoju technologii i jest głęboko zakorzeniony w naszym duchu. Można to zobaczyć na podstawie naszych produktów i zweryfikować przez naszych klientów i partnerów.

ZNSHINE Solar jest współzałożycielem nowego centrum badawczo-rozwojowego z Uniwersytetem Jiao Tong w Szanghaju, którego celem jest poprawa współczynnika konwersji ogniw słonecznych i rozwój technologii konwersji fotoelektrycznej. Współpracując z laboratoriami badawczo-rozwojowymi w Stanach Zjednoczonych, poprawiliśmy wydajność modułu, osiągając wiodący na świecie poziom. Utrzymujemy długoterminową współpracę ze znanymi na całym świecie przedsiębiorstwami i operatorami PV, dokładając niekończących się wysiłków w celu ulepszenia architektury ogniwa krzemowego i technologii modułów.

Double Glass ZNSHINE Solar

Ponad 100 patentów

100 pracowników R&D

Oprogramowanie
MES / MCS / ERP

Fabryka ZNSHINE Solar
Fabryka ZNSHINE Solar
Fabryka ZNSHINE Solar
Fabryka ZNSHINE Solar

Inteligentna produkcja

Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, ZNSHINE Solar jest liderem w produkcji szerokiego spektrum najwyższej klasy paneli słonecznych o różnych specyfikacjach i wydajnościach, w tym monokrystalicznych z podwójnego szkła, polikrystalicznych z podwójnego szkła, monokrystalicznych 5BB, monokrystalicznych półogniwowych 5BB. , 9BB Half-cell monokrystalicznych, 5BB Half-cell polikrystalicznych, produkty powlekane grafenem i wiele więcej.

Jako innowacyjna firma z naciskiem na laser, ZNSHINE Solar może pochwalić się swoją zdolnością produkcyjną modułów słonecznych do 5 GW. Przez wiele lat wykazujemy wysoki poziom niezachwianego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości, najbardziej wydajnych produktów solarnych o wysokim ROI.

Wysoka niezawodność

30 lat gwarancji

Łatwa instalacja